Aktualności

Konferencja High Intensity CBRN 2023

6th lip 2023

W dniach 29-30 czerwca, Zespół Pimco Sp. z o.o. miał przyjemność uczestniczyć jako wystawca w I polskiej edycji konferencji High Intensity CBRN 2023 w Klubie WAT organizowanej przez CBRNe World.

Jako jeden z wystawców w gronie pozostałych polskich i zagranicznych firm z branży CBRN, mieliśmy możliwość przedstawienia naszej oferty produktów oraz odpowiedzieć na wszelkie pytania potencjalnych klientów. Nasze stanowisko cieszyło się popularnością wśród polskich jak i zagranicznych uczestników konferencji.

Kluczowym elementem konferencji była prezentacja naszej firmy oraz przedstawienie rysu historycznego systemów detekcji oraz przybliżenie projektów obecnie rozwijanych przez Pimco. Wystąpienie zostało wygłoszone przez Pana dr hab. inż. Mirosława Maziejuka, prof. WIChiR, który dzięki swojej wiedzy i wieloletniemu doświadczeniu z niezwykłą starannością przybliżył wszystkim uczestnikom konferencji flagowe systemy detekcji proponowane przez Pimco.

Mieliśmy również ogromną przyjemność gościć naszych Partnerów biznesowych z firm Smiths Detection, BLOCK Engineering,  Kärcher Futuretech oraz CSNR Technologies, których obecność umożliwiła  odwiedzającym nasze stanowisko bezpośredni kontakt ze specjalistami oraz zapoznanie się z wystawianymi przez nas sprzętami.

Dziękujemy organizatorom za możliwość uczestnictwa oraz naszym Partnerom za wsparcie podczas konferencji.

Wszystkim odwiedzającym dziękujemy za zainteresowanie i zapraszamy do kontaktu.